O Agencji Gazeta

***
10.12.2009 , aktualizacja: 14.08.2017 15:40
A A A
Agencja Gazeta powstała 1994 roku z inicjatywy działu Foto Gazety Wyborczej. Przez 24 lata wydawania Gazety nasi fotoreporterzy dokumentowali wydarzenia codzienne, gospodarcze, polityczne, sportowe - życie we wszelkich jego przejawach - w kraju i w najodleglejszych zakątkach świata. Powstało archiwum, na które składają się miliony opisanych i należycie skatalogowanych zdjęć. Stale tworzymy i oferujemy szybki, aktualny codzienny serwis fotograficzny.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Reutersa. Zdjęcia naszych fotoreporterów zasilają światowy serwis Agencji Reuters.

Agencja Gazeta to agencja fotograficzna zajmująca się profesjonalną fotografią newsową, modową, produktową oraz biznesową. Realizujemy fotoreportaże oraz sesje fotograficzne na potrzeby portali internetowych, wydawnictw prasowych i książkowych a także korporacji. Udostępniamy profesjonalne studia fotograficzne. Agencja Gazeta dysponuje również studiem telewizyjnym oraz grupą specjalistów od postprodukcji. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju. Reprezentujemy kilkudziesięciu fotografów działających w Polsce i za granicą - zdobywców laurów na prestiżowych konkursach Grand Press Photo i World Press Photo.Skontaktuj się z Agencją Gazeta:

Skontaktuj się z nami:

Czekamy na Twoje opinie

Administratorem danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.

    • 519 094 012

      Telefon dużyrny

      (po godzinie 18:00)